Sosyal Medya

SİYASET

Kaybolan Çocuklar, Organ Mafyası, Sinagog ve Epstein Adası

Ebu Masum Mücahit

AB’de iki dakikada bir, ABD’de 6 saniyede bir, Türkiye’de ise günde 32 çocuk kayboluyor.  Pekiyi savaşın ve iç karışıklığın olduğu ülkelerde ne kadar çocuk kayboluyor? Mesela Suriye’de 10 yılda kaç milyon çocuk kayboldu bilmiyoruz. Cahiliye döneminde çocuklar kaçırılır zenginlere köle yapılırdı. Günümüzde güya demokrasi, insan hakları, can güvenliği var. Ama bunların hepsi elitler için bir anlam ifade ediyor. Fakir ikinci ve üçüncü dünya ülkelerinde yaşayan insanlar için böyle bir şey yok. Çünkü onların insanlıkları bile tartışılır! Demokrasi ve insan hakları çığırtkanlığı yapan çok gelişmiş! ülkelerin büyük elçilikleri ve askeri üsleri, çocuk kaçırmak için biçilmiş kaftan.

Kaybolan Çocuklar Nerede?

102 yaşında cehennemin dibini boylayan Rockefeller’in kalbi kaç sefer değişmişti, bu kan emicinin vücut kanı kaç kez çocuk kanı ile yenilenmişti bilen var mı acaba? Pekiyi bu değişim ve yenilenmeler hangi çocuklar kullanılarak yapılmıştı? BM’nin binasını bağışlayan Rockefeller, tabii ki de insanları çok sevdiğinden ya da dünyada adaleti sağlamak için bu bağışı yapmadı. Amacı dünyada kurduğu sömürü düzeninin devamlılığını sağlamaktı. Diğer türlü bu kadar organı ve çocuk kanını nereden bulacaktı. BM bu zulmün örtülmesi için tam bir biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Bu kan emicilik sadece Rockefeller gibilerle sınırlı değil tabii ki. Mesela bu sanatçı diye bildiğimiz fakat tek maharetleri bedenlerini sergilemek olan sosyete burjuvaları ciltlerini güzelleştirmek ve gençleşmek için hangi çocukların kanlarını ve bedenlerini kullanıyorlar, bu kanları nereden ve nasıl tedarik ediyorlar?

Epstein Adası’na Türkiye’den kaçırılan çocuklar ABD’nin incirlik üssü kullanılarak götürüldü.

Canımıza, malımıza, neslimize, dinimize ve aklımıza sahip çıkmak zorundayız. Çünkü insan olmanın ve insan kalmanın 5 temel şartı bunlardır. Ama bugün bunların tamamını biz Batı emperyalizmine bırakmış durumdayız. Batılı sömürgeciler çocuklarımızı bizden çalıp fuhuşta, dini ayinlerinde, organ mafyalığında ve güzellik salonları gibi gayrımeşru alanlarda kullanmaktadır. Müslümanlar olarak ne zaman akıllanacağız ne zaman uyanacağız? Bu zalimlerin yaptıkları karşısında sadece Müslümanlar değil, tüm insanlık uyumaktadır. Hayvan ya da ağaç sevgisi için sokaklara dökülenler, insanlık için hiçbir şey yapmamaktadır.

Emperyalist ülkeler herhangi bir bahane ile her 10 yılda bir Müslüman bir ülkeyi ülkeyi işgal etmekte, bu ülkelerde suni karışıklıklar çıkarmaktadır. Bu mazlum ülkelerin sadece doğal kaynakları yağmalanmıyor. Kadın ticareti, beyin göçü ve organ mafyalığı gibi insanlık dışı faaliyetlerle bu ülkelerin her türlü varlığı yok edilmektedir. Bütün bu zalimlikler yapılırken demokrasi örtüsü kullanılmaktadır. Hak, hukuk, adalet ve özgürlük gibi söylemlerin arkasına sığınan emperyalist güçler masum ve savunmasız insanları çocuk, kadın, yaşlı demeden katletmekte ve sömürmektedir. Özellikle pedofili ve kadın ticaretinde çocuklar çokça kullanılmaktadır. Epstein Adası’nda gündeme gelen kan dondurucu olaylar, Batının şatafatlı liderleri, ünlüleri, siyasetçileri, bürokratlarının birer çocuk tacizcisi olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

İğneli Fıçı Olayı ve Pessah Bayramı Nedir?

Masum ve savunmasız çocukları ailelerinden kopararak fuhuş ticaretinde kullanan bu şebekenin en çok kullandıkları renkler beyaz ve mavidir. Kubbe piramit şeklindeki binalar çocuk istismarcıların kullandığı binalardır. ABD’deki dedi Şabat Sinagogu’nu basan polis ve savcılar soruşturmanın Musevilerin mahremiyetine bağlı kalınarak devam edeceğini ifade ettiler. Bu durum hangi mahremiyet sorusunu gündeme getiriyor. Bu ayinlerde çocuk mu katlediyorlar.

Sinagogdaki çocuk pusetleri “iğneli fıçı” olayını gündeme getirmiştir. Yahudiler göre çocuk kanı kutsaldır. Yahudiler kaçırdıkları Yahudi olmayan çocukların kanını almak için bu yöntemi kullanırlar. Fıçının içi iğnelerle kaplıdır. Çocuğu fıçının içine canlı canlı kapatan hahamlar, ardından fıçıyı dakikalarca yuvarlarlar. Daha sonra fıçının dibinde bulunan musluk açılır ve toplanan kan ayinlerde kullanılmak ya da (Pessah) Mayasız Bayramında yenilen mayasız ekmeklere karıştırılmak üzere alınır. Pessah Bayramları’nda çocuk kanı katılarak yapılan ekmek bir hafta yenir. Osmanlı devlet arşivlerindeki bilgilere göre birçok sinagog bundan dolayı kapatılmıştır. Yine 1803’te Moldovalı Rahip Neophite tarafından yazılan bir kitapta bunların birçok örneğinden bahsedilir. Babası bir haham olan Neophite, çocuk kanı içmenin insan değerini tanrı Yehova’nın yanında artıracağını söylemiştir. Nitekim 7 Ekim 2023’teki Gazze saldırısında İsrailli teröristler Şifa Hastanesi’ni basarak birçok çocuğu kaçırmıştır. İsrail’de bugün “insan derisi müzesi” bulunmaktadır.

ABD’de çokça üzerinde durulmadı ama sinagogdaki tünelin bir ucu çocuk bakım merkezine çıkmakta idi. Pekiyi niçin? Çünkü Yahudilerin birçoğunun inandığı Talmud’ ta pedofilinin olması gerektiği ifade edilir.  2006 yılında Haiti’ye giden hahamlar depremzedelerin organlarını çalmış ve bundan dolayı yargılanmışlardır. 2023 yılında Türkiye’de yaşanan deprem sonrasında yardım için gelen İsrailliler Türkiye’deki birçok tarihi eseri çalmışlardır.

 

Depremler ve Kaçırılan Çocuklar

Deprem felaketlerinden sonra insan olanlar oradaki ihtiyaç sahiplerine ve zor durumda olanlara yardım ederler. Ama görüyoruz ki insan olmayan ve hiçbir şekilde insanlıktan anlamayan, insanlığın düşmanı Siyonistler tüm kâinat için bir tehdittir.

2023 yılında yaşanan depremden sonra Türkiye’den birçok çocuk kaybolmuştur. Nitekim Hollanda’nınMaastricht kentinde, Türkiye’den yaklaşık 4000 km uzaklıkta depremden sonra kaybolmuş 5 yaşında bir çocuk bulundu. Bu çocuğa anne ve babasının nerede olduğu sorulunca çocuk; onların depremde öldüklerini söyledi. Çocuğun Hollanda’ya nasıl geldiği bilinmiyor. Bu kaybolan 0n binlerce çocuktan sadece bir tanesi. Nitekim küresel çetenin çizgi film sektörü Simpsonlar, Kahramanmaraş’ta bir deprem olacağını ve çocukların ailelerinden ayrılacağını depremden önce işlemiştir.

Dünyada her yıl 4 milyondan fazla insan kayboluyor ve bunun 2,5 milyonu çocuklardan oluşuyor. Kayıtlara girmeyen kimliksizleri ve yeni doğup ailelerin direk sattığı çocukları da düşündüğümüzde bu sayısın daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Artık mızrak çuvala sığmıyor. ABD’nin vahşileri arasındaki savaş olmasa ve çıkar çatışması olmasa insanlar bu olayları yine bilmeyecekti. Gerçi gündemde fazla kalmadı, çünkü medya bu zalimlerin elinde. İnsanların doğrudan basit menfaatlerine dokunsalar insanlar hemen tepki gösterir. Ama küresel bir çete tüm insanlığın çocuklarını yok etmekte olmasına rağmen insanlık sessiz. Nasıl olsa ateş düştüğü yeri yakmakta. Ateşin bizlere düşmemesi için İslam ülkelerindeki vakıf ve derneklerin kurduğu arama kurtarma birimleri bir deprem veya doğal afette önce hayatta kalanların can güvenliğini sağlayacak birimlerde kurmalılar.

Gazze’de insanların öldürülmesine gösterilen tepkiler, ABD’deki Epstein ve sinagog olayından sonrada tekrar edilmelidir. Tüm insanlık uyanışa geçmeli ve köle düzeni değişmelidir. Epstein Adası’na giden herkes yargılanmalıdır. Ama kim yargılayacak? Çünkü BM’de onların, Lahey de onların.

Erbakan ve Çözüm

Türkiye’nin eski başbakanı rahmetli Necmettin Erbakan: “İnsanlar sistemin önemini anlasalardı her işlerini bırakır, önce sistemi değiştirirlerdi.” demiştir. Bugün dünyada kurulu olan sömürü sistemi tamamen Epstein Adası’na gidenlerin kurduğu bir sistemdir. İnsan gibi yaşamak istiyorsak Hz. Yusuf’un dediği gibi “Bu düzenin altını üstüne getirmeliyiz. Hem de bir an önce. Müslüman olmak Allah’tan başka bütün ilahlara savaş açmaktır. Allah, Müslümanlara o ilahları yok edeceğine dair söz vermiştir. O zaman tüm Müslümanlara düşen öncelikli görev yeryüzünde adil bir sistem inşa etmektir.

Haiti de insan kaçırmalarının çok fazla olmasından dolayı 1 Şubat 2024 tarihinde insanlar sokağa dökülmüş durumda. Niçin dünyanın diğer ülkelerinde yok bu gösteriler? Niçin ülke liderleri bu konuda önlem almazlar, yoksa onların da dosyaları mı var bu güçlerin elinde? Eski Mossad ajanı Eri Ben Moneşhe Mossad’ın bilgi toplamak ünlü isimlere şantaj yaptığını ifade etmiştir. Bu topluluk Kuran’da Allah’ın en fazla bahsettiği, yeryüzüne fitne ve fesadı yayan topluluktur. 

Epstein Adası’na erkekler pedofili için gidiyor. Pekiyi kadınlar niçin orada? Cevabı basit: güzelleşmek için. Kaçırılan çocuklara orada işkence yapılıyor, işkence dayanılmaz bir noktaya gelince çocuğun ensesindeki damar kesilip tüm kanı alınıyor. Bu kanı kadınlar ciltlerini güzelleştirmek için içiyorlar.

Ne kadar vahşice ve korkunç değil mi? İnsan yazarken bile iğreniyor. Ama dünya bu kansızların elinde. İnsanlık bunların kurduğu sistemin ve hayat tarzının peşinden gittiği için huzura ermiyor. Halbuki kendini düşünen, nefsine tapan, şehvetini ilah edinen insanları örnek almak yerine, kendini insanlığa adayan, insanların kurtuluşu için üç kıtaya ulaşan yıldızlar olan sahabeleri ve Müslümanları örnek alsalar hem dünyaları hem ahiretleri kurtulacak.

Çocuklarımızı Korumak İçin...

Günümüzde çocuklarımızı korumak için bireysel ve toplumsal anlamda yapacaklarımız var. Bireysel anlamda; çocuklarımızın fotoğrafların sosyal medyada yayınlamayalım, çocuklarımızın telefonlarının ön kameralarını mutlaka kapatalım. Çünkü bu sosyal medya hizmetini bize bu kan emiciler sağlıyor. Bunlar hiç kimseye bedava bir şey vermezler. Bir Emperyalist bize bedava bir şey veriyorsa bilelim ki para eden biziz. Toplumsal anlamda ise çocuklarımızı ahlaklı yetiştirelim ve onlara ideal ve hedef aşılayalım. Çünkü çocuklarımız zengin ve ünlü olma hayali ile ailelerinden de koparılmaktadır.

Ey Müslümanlar, ey insanlar bizi yaratan Allah bizi bizden daha iyi bildiği için bize adaletle hükmetmemiz için bir kitap ve bir peygamber göndermiştir. Kurtuluşumuz buna bağlıdır. Bu nedenle tüm insanlığı içine düştüğü ateşten ve ahiretteki ateşten korunmaları için uyarmalıyız.

     Selam ve dua ile…

                                                  

2 Yorum

  1. Mike Tyson

    Mart 04, 2024 Pazartesi 15:58

    İsrail'i kafes dövüşüne davet ediyorum.

  2. sedatpeker

    Şubat 27, 2024 Salı 17:49

    Allah bunların hesabını sizden soracaktır evelallah

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.